Chlazení VLK: Servis

Od srpna 2007 jsme se stali servisní organizací firmy Linde - Carrier pro celý Ústecký kraj.
Firma je zaměřena především na servis sdružených jednotekv sítích SUPER - HYPERMARKETŮ. Servisujeme jednotky od prestižních výrobců jako jsou - LINDE, DAIKIN, TRANE, JDK atd. Jsme certifikovaný servis pro opravy celého rozsahu výrobků DAIKIN, včetně VRV systémů. Nově zajištujeme non-stop servis pro firmu Chlazení Daněk v Libereckém a Ústeckém kraji.
rovádíme montáže speciálních aplikací se zaměřením na šroubové motorkompresory. Opravy polohermetických, šroubových motorkompresorů, včetně instalace.

Servisní dostupnost celých 24 hodin - tel: 602 558 964, servis@chlazenivlk.cz.

Opravujeme polohermetické i šroubové motorkompresory uvedených značek: BITZER, COPELAND, DORIN, FRASCOLD, CARLYLE, REFCOMP SCREW, DAIKIN SCREW a TRANE SCREW (2 kW - 1,25 MW) včetně jejich demontáže se zpětnou instalací.
Spálené vinutí dle přání zákazníka buď vyměníme za nové, originální, nebo převineme.
Termíny oprav jsou od 14 dní, expresně 1 týden.

Chlazení VLK - chlazení, tepelná čerpadla, klimatizace

Firma Chlazení Vlk Vám nabízí: Servis sítí supermarketů, prodejen, výroben. Dále pak zajišťujeme servisní služby pro průmyslové chlazení vody a sušiček vzduchu ve výrobních firmách a jako jedni z mála nabízíme čištění chladících okruhů technologií a chladiv FREE 3 OIL včetně revizí to vše 365 dní v roce 24hodin denně. Servisní dojezdy po dohodě se zákazníkem. Další naší specializací jsou montáže tepelných čerpadel Altherma od firmy Daikin.
V roce 2009 jsme pro své zákazníky namontovali 30ks tepelných čerpadel o výkonu 289kW včetně topných systémů. Jsme držiteli EU certifikátů instalatérů tepelných čerpadel a chladírenských mechaniků v celém rozsahu!
V roce 2010 jsme pro své zákazníky namontovali 87ks tepelných čerpadel o výkonu 743 kW včetně rozvodů a systémů podlahového vytápění.
V roce 2011 jsme pro své zákazníky namontovali 76 ks tepelných čerpadel o výkonu 809 kW včetně rozvodů a 3km2 podlahového vytápění. Od ledna 2012 trvale v provozu kancelář a show room U Skladiště 421 s provozní dobou od 7- 16hod s funkčními tepelnými čerpadly, podlahovým vytápěním a produkty regulace vytápění.
Celkem jsme pro své zákazníky namontovali 430 ks tepelných čerpadel o výkonu 3,9 MW včetně topných systémů. Jsme držiteli EU certifikátů instalatérů tepelných čerpadel a chladírenských mechaniků v celém rozsahu!

Při vašem zájmu poptat naše služby využijte objednávky, která Vám jednoduchým způsobem umožní poslat Váš dotaz.

KONTAKTY

Sídlo:
U Skladiště 421, 400 01, Ústí nad Labem

Provozovna:
Ještědská 151, 460 08, Liberec 23
GSM: 602 558 964
e-mail: martin.vlk@chlazenivlk.cz

Prodej, nabídky, konzultace - Ústecký kraj:
Martin Vlk, 602 558 964, martin.vlk@chlazenivlk.cz

ZAMĚSTNÁNÍ

Nabízíme práci v Ústeckém kraji pro schopné elektrikáře, montéry, svářeče a chladírenské mechaniky.

Pro Liberecký kraj hledáme chladírenského mechanika pro servisní a montážní práce v regionu.

Pro více informací nás kontakujte na tel:
602 558 964 nebo e-mailem martin.vlk@chlazenivlk.cz.

NAPIŠTE NÁM

Copyright © 2014 Chlazení VLK, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.
Created by UpFront